Iken i nxehti. Ja kur rikthen ditet me shi ne vendin tone

I nxehti afrikan ka pushtuar Shqiperine ku temperaturat kane shkuar nga 40 deri ne 43 grade.

Metereologet kane thene se jave qe vjen temperaturat do te bien dhe priten dhe reshje shiu.

Nga dita e hene pritet qe temperaturat te bien deri diten e merkure ndersa ne diten e enjte pritet te rikthehen reshjet e shiut.

Ditet e nxehta perveluese do ti vij fundi nga dita e enjte.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...