Gazetarja shqiptare merr propozim për martesë nga i dashuri në transmetim live

Gjatë raportimit të drejtpërdrejtë në emisionin “Mirëmëngjesi Kosovë” në Radio Televizionin e Kosovës gazetares Flora Maxharraj i ka propozuar për martesë partneri i saj.

Flora ishte duke komunikuar me moderatorin në studio kur papritur ky i fundit i thotë të shohë mbrapa saj. Kur kthehet gazetarja befasohet nga partneri, i cili ulet në gjunjë dhe i propozon.

Mes emocionesh ajo tha “Po”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...