Detektivja zbulon ‘sekretet’: Ja si të zbuloni nëse ju tradhton partneri

E ftuar në “E diell”, dedektivja Shkënda Lili ndërsa ka folur në rubrikën “Hëna apo Diell”, ka treguar disa nga sekretet se si mund ta dallojmë kur partneri, apo partnerja na tradhton.

Fakti i përdorimit të shumtë të celularit, ajo e ka cilësuar si një tipar që përsoret si tek meshkujt dhe te femrat.

Nevina Shtylla: Na thuaj 3 tipare tipike që bëjnë meshkujt shqiptarë kur tradhtojnë, dhe 3 veprimet tipike të femrave?

Shkënda Lili: U pëlqe vetja shumë, kur e përdorin shumë telefonin, e bëjnë telefonin me kod. Te femrat, përdorimi i telefonit, te e mbajtura e vetes, tek e shkuara te shoqja herë pas here.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...