“Ngela shtatzënë pasi provova vajin e kanabisit”/ Habit Diola Dosti: Jam pro legalizimit

Diola Dosti ishte e ftuar ditë ne sotme në “S’e luan Topi”, ku ka folur edhe për legalizimin e kanabisit medicinal në vendin tonë.

Ajo ka treguar dhe një eksperiencë të sajën, kur ka provuar vajin e kanabisit, teksa tha se pasi e provoi ngeli shtatzëne.

“Unë e kam provuar kanabisin, në vende ku lejohet. Flas për atë në formë vajore sepse nuk kam tymosur asnjëherë. Kisha lexuar që të rrit kreativitetin dhe në atë kohë po bëja linjën time. Por jo që linjën nuk e bëra, por mbeta shtatzënë. Pra, pati efekt në këtë anë. Vajza e tretë ka ardhur si pasojë e vajit të kanabisit dhe prandaj jam pro legalizimit.”- tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...