Ja deri kur do të zgjasë vala e të nxehtit dhe kur do te ulen temperaturat

10 diteshi i fundit i muajit Korrik filloi me temperatura te larta ne vendin tone ku ato shkuan deri ne 42 grade celcius. Dita e shtune dhe e diele priten te jete ne nxehta.

E premtja dhe e shtuna priten qe temperaturat te shkojne deri ne 43 grade.

Elbasani dhe Gjirokastra priten te jene qytetet me te nxehta te vendit.

Nga dita e diele priten te ulen temperaturat nga 2-3 grade. Por keto jane ditet e fundit te te nxehtit afrikan dhe pritet qe ne muajin gusht temperaturat te pesojne ulje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...