“Pupuu çfarë turpi”, Aleksandër Gjoka tall keq Dafina Zeqirin: Hajde …. (Video)

Këngëtari Aleksandër Gjoka, në një reagim në rrjete sociale është shprehur kritik ndaj trendit muzikor dhe ndryshimet që ka pësuar së fundmi.

Përformancën e Dafina Zeqirit e cilëson një turp, pasi nuk po këndonte live.

Gjoka ka ndarë një video të Dafina Zeqirit, bashkangjitur së cilës shkruan: “Hajde live hajde. Pupupu çfarë turpi. Ec aty VIP”.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...