Pas gjetjes së dashurisë, Enca bën kërkesën e çuditshme DUA NJE K…

Këngëtarja Enca Haxhia dhe partneri i saj Mickey Neblett,

romancën me të cilin e bëri publike vetëm pak ditë më parë janë ne qendër të mediave rozë.

Pasi u zbulua lidhja e tyre, çifti mori guximin dhe u shfaq publikisht edhe në rrjetet sociale.

E kur duket se çdo gjë po shkon mirë për këngëtaren, një kërkesë e pazakontë bëhet nga ajo.

”Më duhet nje Enca në jetën time”– shkruan ajo duke mos komentuar më gjatë.

Ndoshta Enca do një person si vetja, pasi mendon se është personalitet “cool”.

Ndoshta kjo frazë do jetë pjesë e ndonjë teksti muzikor.

E teksa aludojmë, duhet kujtuar se Enca ka paralajmëruar rikthimin në muzikë.

Se kur, e se me kë do bashkëpunojë, na mbetet të presim!
PRA AJO PO KERKON NJE KOPIE APO KLON te sajin…

Shiko foton:

 

“Godite”, 15-vjeçarja rreh të miturin, “fotografët” që filmojnë ngjarjen qeshin (VIDEO)

Një video e cila po bën xhiron e rrjetit tregon momente të paimagjunueshme dhune dhe bullizmi në një shkollë në Heraklion të Kretës. Në mënyrë...

“Mjafton një kontakt në TikTok…”/ Tullumbacet me drogë, gazetarja e njohur blen në mes të Tiranës bombolën me azot

Kohët e fundit në Shqipëri është kthyer në trend një lloj droge e cilësuar si tullumbacja me oksid azoti. Konsumimi i kësaj droge është tepër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...