Noizy reagon për herë të parë për personin që shtirej në rrjete sociale si vajza e tij

Mund t’i numërojmë me gishtat e dorës rastet kur Noizy ka folur për të voglën e tij, Leandrën. Reperi ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave, teksa ajo jeton me të ëmën jashtë Shqipërisë.

Pak a shumë, të gjithë e dimë historinë nga kënga e famshme “Noku vogël”. Për të bijën dhe mamanë e saj, Noizy shprehej:

“Beautiful ladies, si ju nuk ka gjithë bota. Sido që t’kenë shku punët, unë për ju do bëhem copa…”

Leandra ka qënduar larg vëmendjes mediatike, megjithatë në Tik Tok ishte hapur së fundmi një llogari, ku përdoruesi pretendonte se ishte pikërisht vajza e Noizy-t. Në të postoheshin foto apo video të një vogëlusheje që i ngjante paksa Leandrës, mirëpo Noizy s’priti gjatë për t’i ndërprerë aktivitetin.

Në Story, në llogarinë e tij në Tik Tok, reperi ka publikuar një screenshot të adresës fallco teksa sqaron ndjekësit se ajo nuk është Leandra.

“Kjo nuk asht Noku vërtetë, ju premtoj. Fake. Noku s’ka rrjete sociale”- ka shkruar ai.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...