Luizi është me fat, Kiara i gatuan ushqime tradicionale

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pasi mori pjesë në Big Brother VIP Albania dhe martesës së saj me Luizin.

Çifti po i kalon mujat me të ëmbël të jetës pranë njëri-tjetrit.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon se ka përgatitur ushqime tradicionale.

Luizi është me fat çfarë nuse ka marrë në shtëpi.

Shiko foton:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti,...

Biskota të Lehta me Mollë – Shije dhe Aromë Fantastike në Shtëpi

Kjo është një recetë e lehtë si në shije...

Futbolli shkodran në zi, ndërron jetë ish-lojtari i Vllaznisë

Nuh Isufi, ish- lojtari i klubit të Vllaznisë është...