FOTO/ Bleona Qereti “ngacmon” imagjinatën me fotot “bombastike”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë imazhet provokuese.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “Boom Boom” ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi të reja, në të cilat është dukur mjaft atraktive.

E veshur me një kostum ‘body’ me ngjyrë të kaltër dhe material lëkure, Blerona vuri mjaft mirë në dukje linjat trupore.

44-vjeçarja vazhdon të jetë në top formë – e krejt kjo duket të jetë falë jetesës së shëndetshme dhe përkushtimit në aktivitetin fizik.

“Ajo ishte një libër i hapur. Ai ishte analfabet”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...