BERI MILIONAT duke u shtirur si vajza e Noizyt në rrjetet sociale, reperi sqaron ndjekësit

Noizy është një nga emrat më të kërkuar në vendin tonë, i cili vijon të jetë On Top me çdo projekt që lançon edhe pas shumë vitesh karrierë.

Këngëtari dhe pse është një nga emrat më IN të showbizit, jetën e tij private pothuajse nuk e ekspozon fare.

Së fundmi një adresë fake po qarkullon në rrjet në emër të vajzës së Noizyt, për të cilën reperi ka reaguar duke sqaruar një herë e mirë gjithçka.

Teksa ka shpërndarë profilin në fjalë, Noizy shkruan se ky nuk është profili i “Nokut”, ashtu siç e quan ai vajzën e tij Leandra.

Më tej ai tregon se ajo nuk ka fare rrjete sociale e mesa duket vajza në fjalë po e përdor emrin e të bijës për të pasur sukses në këtë platformë.

vajza ka arritur miliona shikime ne rrjetin social!

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...