Gjyste Vulaj ka ndryshuar aq shumë sa s’do ta njihni…

Këngëtarja Gjyste Vulaj e ka ulur pak intensitetin e postimeve në rrjete sociale, e megjithatë kohë pas kohe shfaqet me nga diçka.

Këngëtarja që këtë kohë është tejet e angazhuar duke kënduar për adhuruesit e saj në Ulqin, paska ndryshuar dukshëm.

Gjystja më nuk është zeshkane, por ka bërë ndryshimin e madh, duke u bërë bionde.

A po ju pëlqen Gjystja në këtë version?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...