Encës i mungon diçka në jetë! Ja kërkesa e pazakontë

Këngëtarja Enca Haxhia dhe partneri i saj Mickey Neblett, romancën me të cilin e bëri publike vetëm pak ditë më parë janë ne qendër të mediave rozë.

Pasi “Iconstyle” zbuloi lidhjen e tyre, çifti mori guximin dhe u shfaq publikisht edhe në rrjetet sociale. E kur duket se çdo gjë po shkon mirë për këngëtaren, një kërkesë e pazakontë bëhet nga ajo.

”Më duhet nje Enca në jetën time”- shkruan ajo duke mos komentuar më gjatë.

Ndoshta Enca do një person si vetja, pasi mendon se është personalitet “cool”. Ndoshta kjo frazë do jetë pjesë e ndonjë teksti muzikor.

E teksa aludojmë, duhet kujtuar se Enca ka paralajmëruar rikthimin në muzikë. Se kur, e se me kë do bashkëpunojë, na mbetet të presim!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...