Aksident i rëndë/ Njëri nga mjetet përmbyset me gomat lart

Një tjetër aksident i rende ka ndodhur në aksin e vjetër Lezhe- Milot në afersi të fshatit Pllanë

Dy automjete të tipit Benz janë perplasur mes tyre. Përplasja duket e fortë aq sa njëri prej mjeteve është përmbysur me gomat lart.

Për pasojë drejtuesi i mjetit ka përfunduar në spital.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia që po kryen veprimet proceduriale.

Pothuaj çdo ditë regjistrohen aksidente në rrugët e Lezhës.

Një natë më parë mjeti përplasi një motor.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...