2 makina përplasen me njëra-tjetrën dhe përfundojnë në murin rrethues të një shtëpie

Këto janë pamjet që vijnë pasditen e kësaj të marte nga rruga e plazhit për në Tale të Lezhës.

Pikërisht në këtë vend, siç shihet edhe në foto, dy makina përfunduan duke u përplasur me murin rrethues të një shtëpie. Më parë mjetet u përplasën me njëra-tjetrën, në rrethana ende të paqarta.

Gazetarja Vera Deda thotë se nga ngjarja tre persona mbetën të lënduar lehtë. Në vendin e ngjarjes shkoi policia, e cila nisi punën për të zbardhur rrethanat e aksidentit në fjalë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...