Luizi ankohet për gatimin e Kiarës: Mendova se kishe v…

Së fundmi Kiara ka marrë mundimin të gatuajë, por Luizit duket se nuk i ka pëlqyer.

Në një postim në Twitter, Kiara ka publikuar një pjesë të një bisede të saj më Luizin në Whatsapp, ku i ka dërguar atij një foto të ushqimit që ka gatuar.

“Jo po se thua s’di me gatu”, i ka shkruar Kiara Luizit.

“Mendova se kishe vjellur”, i përgjigjet ai.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...