Këngëtari shqiptar i merr leje gruas për të dalë me fansen, ajo habit me reagimin

I ftuar në “E Diell”, në rubrikën “Hëna apo Diell”, këngëtari Aurel Thëllimi i ka bërë një rreng gruas së tij.

Ai i tha se nuk do të shkonte në shtëpi dhe se do dilte me një fanse të çmendur të tij, por akoma më interesante ishte përgjigja e saj.

Këngëtari shqiptar i merr leje gruas për të dalë me

Aurel Thëllimi: Elda, o shpirt dëgjo… unë sot nuk do të vij në darkë. Është një fansja ime e çmendur këtu dhe ka menduar “o do rrimë sot…”. Jam i detyruar të rri me të, s’kam ça bëj.

Gruaja: Po mua pse më more?

Aurel Thëllimi: Po të mora, se duhet të të thosha dhe ty që mos të bëheshe merak nëse vonohem.

Gruaja: Të lutem, rëndësi ka të jesh i lumtur.

Aureli: Faleminderit shpirti im, të dua shumë

Gruaja: Mirë, mirë vazhdo…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...