Xhensila ndan foto me barkun e rrumbullakosur, zbulon sa muajshe është

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku ndanë lajmin e bukur pak ditë më parë, se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti në festën e ditëlindjes së Ajkës zbuluan se së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Xhensila ka publikuar disa foto nga festa e ditëlindjes së vajzës, ndërsa bën me dije se ndodhet në javën e 23-të të shtatzënisë ose thënë ndryshe sapo ka hyrë në muajin e 6-të.

Epo këngëtarja paska ditur mirë që të fshehë për publikun lajmin e shtatzënisë. Sigurisht në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit.

 

 

I kërkoi të mos i dhunonte djalin, mësuesja godet me shpullë nënën e nxënësit në Fier, nis procedimi

Një mësuese është proceduar ppenalisht në Fier, pasi qëlloi me shpullë nënën e një nxënësi të klasës së tretë. Pasi videoja u publikua në rrjetet...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV", Luiz Ejlli, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat, tashmë pasi po përflitet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...