Këngëtari shqiptar ‘i merr leje gruas’ për të dalë me fansen, përgjigja e saj do iu lërë pa fjalë

Këngëtari Aurel Thëllimi i ftuar sot në “E Diell”, në rubrikën “Hëna apo Diell”, i ka bërë një rreng në transmetim live gruas së tij.

Ai i tha se nuk do të shkonte në shpi dhe se do dilte me një fanse të çmendur të tij, por akoma më interesante ishte përgjigja e saj.

Pjesë nga biseda:

Aurel Thëllimi: Elda, o shpirt dëgjo… unë sot nuk do të vij në darkë. Është një fansja ime e çmendur këtu dhe ka menduar “o do rrimë sot…”. Jam I detyruar të rri me të, s’kam ça bëj.

Gruaja: Po mua pse më more?

Aurel Thëllimi: Po të mora, se duhet të të thosha dhe ty që mos të bëheshe merak nëse vonohem.

Gruaja: Të lutem, vazhdo.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...