“Ke shoqja ime e gjeti?”, Keisi e zhgënjyer pas mesazheve që Kristi i dërgoi Jorit

Ronaldo pyeti në prani të Keisit, Jorin në lidhje për mesazhet që Kristi i kishte dërguar kësaj të fundit.

Keisi tha se nuk e kishte ditur dhe se ishte shumë e zhgënjyer se si Kristi mund të kërkonte një marrëdhënie, me shoqen e saj.

Në anën tjetër Jori, tregoi se ia kishte bërë shumë të qartë që nuk mund të kishin diçka bashkë, pasi ai kishte qenë i lidhur me Keisin, dhe ajo nuk lidhet me ish-të dashurin e shoqes.

Nga “Kepi i VIP-ave”, ajo tha se ia kishte shpjeguar me mesazh që s’mund të kishin diçka bashkë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...