Egli Tako hedh pas krahëve Olsin, shfaqet publikisht me të dashurin e ri

Pak kohë pasi i dha fund lidhjes së saj me Olsi Bylykun, Egli Tako ka nisur një romancë të re. Burime ekskluzive për Iconstyle, kanë siguruar disa pamje të saj me partnerin e ri duke u relaksuar këtë të dielë në një nga pishinat e Tiranës.

Siç mund ta shikoni edhe nga pamjet, dyshja kanë qenë vetëm për vetëm, teksa burimet tona shtojnë se ata kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit.

Sakaq kujtojmë që si nga Olsi dhe nga Egli deri tani nuk është folur kurrë mbi arsyet që i çuan deri në ndarje pas disa vitesh së bashku.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...