Deklarata e FORTË e Alfred Cakos: Rraca e bardhë do zhduket përmes një plani të… (Video)

Alfred Cako ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme tek “Rrethi Katror”.

Ai tha se ekziston një plan i zi për të eleminuar një numër të madh të rracës së bardhë.

Ai tha se kjo synohet të bëhet në një gjysëm ore, përmes sulmeve bërthamore.

“Plani i zi është që deri në vitin 2027 të rrafshohen dhe të zhduken qytetet e mëdha, ku kanë grumbulluar njerëzit me këto politikat e tyre. Me goditje bërthamore, të zhduket Parisi, Londra, Amsterdami, Moska, dhe të ekzekutohen një numër i madh i rracës së bardhë, për një çerek ore, për një gjysëm ore”, tha Alfred Cako.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...