Arbana Osmani nga pushimet, publikon pamjen që do ….

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma

E kaq kohë pas dasmës, duket se më në fund familja sërish janë bashkuar dhe kanë filluar pushimet.

Sot ajo është lajmëruar nga atje, ku ka publikuar pamjen më të bukur të djalit dhe burrit të saj.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...