‘Zogu’ i Tiranës feston ditëlindje luksoze, me truprojë dhe VIP-a

Prezantuesi Hermes Nikaj që njihet dhe si “Zogu i Tiranës”, ka festuar ditelindjen në një festë gjigante luksoze ku ishin të pranishëm shumë personazhe të famshëm, miq dhe mikesha të tij.

Ai organizoi një mbremje festive në Durrës, teksa bëri habi pasi shfaqej me truproje gjatë gjithë kohes.

28 vjeçari mori urime të shumta nga miqtë artistë dhe dashamirës teksa postoi video nga festa VIP.

Ahengu arriti kulmin kur kënduan Elda Shabani dhe Orgito Dapa, të cilët elektrizuan mbrëmjen me hitet e tyre.

Hermes u shfaq në top formë dhe si gjithnjë i kuruar deri në detaj. Sipas burimeve Hermes festoi single këtë vit pasi u përfol për ndarjen nga një sipërmarrës i fuqishëm nga Laçi.

Sa për tortën, siç shikoni videon më poshtë, ajo ishte e tëra me dollarë dhe një shuk plot me të tilla sipër.

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...