A u bë i njohur Noizy falë diss-it të Ghetto Geasy? Reperi tregon çdo gjë: S’ka lidhje se si punon, apo me çfarë…

Getoar Selimi i njohur me emrin e muzikës, Ghetto Geasy është një ndër reperët më me zë të momentit.

Artisti i cili po ‘korr’ suksese të një pas njëshme së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Nacionale”, ku ka folur më shumë rreth projekteve më të reja muzikore.

Teksa u pyet nga gazetari ‘a mendon se Noizy ka shpërthyer si reper falë diss-it që të ka bërë ty me këngën Jena mbretër’, reperi nuk iu përgjigj drejtpërdrejt pyetjes duke thënë se nuk ka lidhje se si punon pasi sipas tij çdo njeri fiton diçka.

“S’ka lidhje se si punon, apo më çfarë punon sepse çdo njeri që punon fiton diçka”, u përgjigj reperi pa treguar nëse Noizy ka përfituar ndonjëherë nga fama e tij.

Bashkohen “Spice Girls”, ka një datë për turneun e tyre
Kujtojmë që për gati dy dekada Babastars dhe OTR(grupi i Noizyt) kanë qenë në konkurrencë të vazhdueshme dhe shpesh kanë patur edhe konflikte fizike e sherre të mëdha. Viteve të fundit ata nuk janë përplasur më me njëri-tjetrin, por kjo nuk do të thotë se raportet janë rregulluar.

A shihni një person të tretë në këtë foto?

Një iluzion optik viral që fsheh fytyrën rrëqethëse të një gruaje është shfaqur në rrjetin social X, dhe njerëzit po përpiqen ta gjejnë atë. Iluzioni...

“Godite”, 15-vjeçarja rreh të miturin, “fotografët” që filmojnë ngjarjen qeshin (VIDEO)

Një video e cila po bën xhiron e rrjetit tregon momente të paimagjunueshme dhune dhe bullizmi në një shkollë në Heraklion të Kretës. Në mënyrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...