Shkoi ne Itali për të punuar murator, ja si perfundon dhe cfare pune ben tani…

A.D. nga qyteti i Lushnjes shkon ne Itali per te punuar bashke me familjen e tij.
Dhe fillon te punoje si murator dhe ndertues per disa muaj. Puna ishte me orare te gjata, pa dite pushimi dhe teper e lodhshme

Pasi e shikonte qe trupi i tij nuk kishte me fuqi dhe ishte shume i lodhur ai e la punen. Familja e tij kerkonte serish te ardhura nga ai por ai tashme ja la punen djalit te tij

Por ja se cfare ben ai tani.
Ai ka filluar te shkruaj romanin e tij te pare dhe shpreson qe kur te vi ne Shqiperi ta botoj me ato pak te ardhura qe ka kursyer

Do ta botoj ate dhe shpreson te jete nga romanet me te mira sepse disa miq nga shtepite botuese i kane vleresuar me pare fabulat e tij

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...