Gjyshëri mbane vetën, Monika Lubonja, në moshën 55 vjeçare ekspozon trupin në bikini

Duket pa asnjë rrudhë, por nuk do besoni sa vite ka mbushur Monika LubonjaMonika Lubonja, një nga aktoret e preferuara të skenës shqiptare.

Me imazhet që poston ajo na bënë të ditur se vitet për të janë vetëm numër.

Edhe pse në moshën 55 vjeçare, trupi i saj duket si i modeleve.

Pranë pishinës, Monika ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

Madje në këto imazhe me bikini, ajo nuk ka hezituar të ekspozojë gjoksin e saj gjigant.

Shiko foton:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...