Çfarë po ndodh me Olta Gixharin? Puth në buzë me Sarën, ledhatohet dhe fërkohet me Dea Mishel

Së fundmi aktorja e njohur Olta Gixhari ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram një video me ish-banoren e Big Brother Vip 2 Dea Mishel. Në videon e shpërndarë prej aktores ato duken shumë të afërta me njëra-tjetrën duke shkëmbyer puthje dhe ledhatime.

Por me sa duket kjo video nuk është gjë tjetër përvese një video nga shesh xhirimi i filmit më të fundit ku Olta Gixhari ka rol kryesor.

Bëhet fjalë për filmin “Në kuadër të dashurisë” ku ajo po luan në krah të këngëtarit dhe fituesit të Big Brother Vip 2 Albania Luiz Ejllit.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, në ditëlindjen e saj, Sara Hoxha ndau një video ku puthej në buzë me Oltën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...