Pak pas martesës, Arbana Osmani tani sapo dha lajmin e shumëpritur

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma,

E kaq kohë pas dasmës, duket se më në fund familja sërish janë bashkuar.

Përmes postimit të fundit ajo ka bërë të ditur se e gjitha familja tashmë i kanë filluar pushimet e përbashkëta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...