E goditi me grusht e i theu telefonin, zbulohet çfarë ndodhi të martën në shtëpinë këngëtarit shqiptar dhe …

Një ditë më parë u bë shumë viral lajmi se reperi Fero kishte përfunduar në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë në familje. Nga informacionet e para u bë e ditur se Feri kishte dhunuar, goditur me grushte dhe i kishte thyer telefonin partneres së tij, Arbenita Ismajli.

Ndërkohë ky lajm është konfirmuar edhe nga policia e Kosovë, ku në njoftim thuhet:

“Gjilan 11.07.2023 – 11:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht dhe ka kanosur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”.

Ndërkohë kujtojmë se më herët sipas dëshmisë së Arbenitës, Fero e ka kërcënuar edhe me jetë, duke i thënë se do e vrasë nëse ia merr vajzën. Si rezultat i denoncimit, njësitë policore kanë arritur që ta arrestojnë Feron, i cili është shoqëruar në stacion policor për intervistim.

Pas përfundimit të procedurave policore, Prokurori i Shtetit ka nxjerrë aktvendim që të Feros t’i caktohet masa e ndalimit policor dhe i njëjti do të hetohet nën dyshimet për kryerjen e veprës penale ‘Dhunë në familje’.

Pulë e Pjekur në Kripë të Ashpër – Receta me Shijen më të Mirë

Përgatitja e pulës së pjekur në kripë është vërtetë një nga metodat më të lehta pasi duhen shumë pak përbërës. Karakteristika e këtij gatimi është...

E dhunonte se lindi vazjë, shqiptari mbante të burgosura gruan dhe fëmijën dy vjeç, tmerri ishte i përditshëm

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja në Greqi, ku një shqiptar mbante të burgosur bashkëshorten e tij 22-vjeçare dhe e dhunonte vazhdimisht. Sipas mediave greke,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...

NUK ESHTE E LEHTE… Ronaldo Sharka e pranon publikisht/ Flet hapur për varë…

Ronaldo Sharka pas daljes nga BBV duket se është...

Kiara Tito në pritje të ëmbël??? /Moderatorja kapet duke u veshur vetëm me…

Përveçse moderatore Kiara Tito e ka shfrytëzuar profilin e...