Çaste lumturie! Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt takon pas 1 viti të bijën (VIDEO)

Pas shumë akuzash publike, se prej një viti nuk mundte të takonte të bijën, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksander Varfaj ka zbulur në profilin e tij në Instagram se më në fund është takuar me të bijën.

Ai ka ndarë momente nga takimi i ëmbël babë e bijë.

“Mezi prisja këtë ditë kur unë dhe ti më në fund mund të takohemi përsëri. Momentin kur mund të shikojmë njëri-tjetrin në sy. Momentin kur mund të përqafojmë njëri-tjetrin aq fort. Momentin kur mund të ndiejmë se zemrat tona rrahin së bashku si një. Të dua pafund Viktoria Varfaj”, shkruan Aleksi.

SHIKO VIDEON

Horoskopi ditor, ja cfare parshikojne yjet per ju…

DASHI Të dashuruarit do kalojnë një ditë të mbushur me debate. Xhelozia do jetë pika më e dobët e tyre. Beqarët do kenë vetëm mundësi...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, "Love Island". Ajo është mjaft aktive në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

I kërkoi të mos i dhunonte djalin, mësuesja godet me shpullë nënën e nxënësit në Fier, nis procedimi

Një mësuese është proceduar ppenalisht në Fier, pasi qëlloi...

Pulë e Pjekur në Kripë të Ashpër – Receta me Shijen më të Mirë

Përgatitja e pulës së pjekur në kripë është vërtetë...

A shihni një person të tretë në këtë foto?

Një iluzion optik viral që fsheh fytyrën rrëqethëse të...

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...