‘Brenda BB ngrije dolli për Berishën, jashtë rri me Ramën, me kë je’? Përgjigjet Luiz Ejlli

I ftuar në “Fiks Fare”, këngëtari Luiz Ejlli u është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante. Ai u tregoi moderatorëve se kë “mbështet nga ana politike”.

Moderatori: Kur ishe brenda, ngrije dolli për Berishën, kur dole jashtë shtëpisë së BBV qëndrove me Ramën. Me kë je?

“Je duke më zhgënjy tani, po unë e kam të shkrume në ballë. Me Vllazninë jam”, u shpreh Luizi.

Ai foli edhe në lidhje me familjen dhe se në të ardhmen do shumë fëmijë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...