Armina Mevlani tregon planet e të ardhmes: Do lë gjithçka, do iki të jetoj me pu…

E pyetur në “Pushime on Top”, nëse do kishte ndjekur ndonjë karrierë tjetër, Armina Mevlani ka treguar se nuk e mendon veten e saj larg modës dhe televizionit.

Ajo tha se nëse nuk do bëntë këtë që po bën sot, atëherë do të ikte të jetonte në fshat.

Eni Shehu: E ke menduar ndonjëherë të ndryshosh drejtim, të mos bësh këtë që po bën sot?

Armina Mevlani: Nuk e kam menduar, sepse besoj se do jem në botën e televizionit dhe modës do jem gjithmonë.

Nëse jo, do lë gjithçka, do iki në një shtëpi në fshat, do jetoj me pulat, gjelat dhe qenushë dhe do bëj një libër.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...