SHEMBULL per djemte Shqiptar! Atdheu ia puth këmbët nënës në mes të dasmës… VIDEO

Atdheu, njihet dikur si konkurrent i “Përputhen”, e tani edhe si konkurrent i “Big Brother Vip Kosova”.

Atdheu gjithmonë e ka shprehur dashurinë e madhe që ka për nënë e tij.

Së fundmi, me një video ku ai publikoi shihet derisa vallëzon me nënë në mes të dasmës, ku në një moment edhe ia puthë këmbët zonjës.

Djaloshi simpatik nga Gjakova është një shembulli i mirë si duhet të kujdesur dhe dashur nënën, shkruan “Kosovarja”.

Shiko videon:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...