Hapi telefonin e mamit, “i iku mendja” kur pa mesazhet me të dashurin e saj

Ngjarje nga më të çuditshmet në lidhje me historitë e jetës, ndodhin kudo në botë, megjithëse padyshim ato nga Shqipëria janë më pikante.

Një histori nënë e bijë, mes të cilave u fut i dashuri i kësaj të fundit, ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Lisa mori telefonine e të ëmës dhe hyri në llogarinë e saj në Facebook. Pasi e bëri, ajo u pendua.

Nëna e saj kishte shkëmbyer mesazhe dashurie me një djalë shumë më të ri e ajo në moshë.Historia u thellua edhe më shumë kur Lisa zbuloi se djali të cilit e ëma i kishte shprehur dashurinë ishte i dashuri i saj Sam, i cili i ishte përgjigjur në të njëjtën mënyrë.

Ajo tha:“U ndjeva e mer.zitur kur pashë mesazhet mes nënës sime dhe të da.shurit tim. Ata kishin pasur një aventurë pas meje për disa muaj. Mami kishte dërguar edhe fotografitë e saj te Sami.”

Menjëherë pasi zbuloi historinë e dashurisë të së ëmës dhe të dashurit të saj, Lisa u largua nga shtëpia. Aktualisht çifti i ri jetojnë së
bashku dhe nuk kanë tentuar të kontaktojnë me të.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...