Vajza e Arbana Osmanit është rritur kaq shumë: Del fotoja…

Nuk do ta besoni se sa shumë është rritur vajza e Arbana Osmanit.

Prezantuesja e njohur Arbana Osmani është nënë tre fëmijëve, dy djem dhe një vajzë.

Osmani është shumë aktive ne ‘Instagramin’ e saj pak orë me parë ka ndarë momente nga pushimet me fëmijë ne Puglia të Italisë, shkruan Kosovarja.

Ajo qe ra në sy ishte vajza e saj ku e publikon shumë pak, madje ndjekësit e komplimentuan për fëmijët e saj.

Kujtojmë Arbana me Eduardin para pak jave kanë bërë martesën e tyre në Toskana.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...