Këngëtarja e njohur rikthehet si moderatore në ekranin e Top Channel

Sezoni i ri televiziv do jetë me figura të reja. Ju thamë pak muaj më parë që moderatori, Alban Musa do të rikthehej në shtator në ekranin e Top-Channel, por do jetë bashkë me një bashkëprezantuese.

”Kryefjala” ka mësuar se Albani do të ketë në krah këngëtaren dhe spikeren radiofonike, Julka Gramo.

Julka rikthehet në ekran pas shumë vitesh pauzë, pasi eksperienca e saj e fundit televizive ishte në RTSH, si një nga moderatoret e programit të pasdites asokohe.

”Kryefjala” ka mësuar se kur programi “Në shtëpinë tonë” është krijuar Julka ka qenë një nga pretendentet për ta prezantuar por asokohe në krah të Albanit u përzgjodh, Anjeza Maja. Megjithatë në shtator Albanin dhe Julkën do t’i shohim bashkë nga e hëna në të premte.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...