Ku do e shohim Kiarën pas “Kepit të VIP”-ave? Moderatorja zbulon detaje: Më është propozuar…

Moderatorja e reality show-t “Kepi i VIP”-ave, Kiara Tito, ka dhënë sot një intervistë ekskluzive për Edicionin Informativ, ku ka zbuluar se si ndihet tani që është rikthyer në Top Channel.

Duke e konsideruar shtëpinë e saj të parë mediatike, Kiara shprehet se ‘emocionohet dhe e bën të ndihet krenare për veten’.

Por jo vetëm kaq, pasi Tito ka zbuluar se çfarë do të bëjë pas përfundimit të sezonit të parë të “Kepit të VIP”-ave. E mesa duket ish-banoren e “Big Brother VIP 2” do ta shohim sërish në ekranin e Top Channel.

“Më është propozuar diçka, gjithmonë në Top Channel, megjithatë nuk mund ta tregojë ende se për çfarë bëhet fjalë, po besoj që diku do më shihni me se s’bën”, tha Kiara Tito

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...