“Do dilja në një darkë romantike me…”/ Kush e puthi në buzë këngëtarin? (Video)

Mbrëmë në ekranin e Top Channel u transmetua pjesa e dytë e “Kepit të VIP”-ave, ku një lojë e këndshme buzëdetit ka shkaktuar situata nga më të ndryshmet.

Kepistat janë vendosur përballë zgjedhjeve se kë duhet të puthin, kë duhet të gjuajnë me tortë në fytyrë dhe me kë duan që të kenë një darkë romantike.

Kur i erdhi radha Livia Brungas, ajo vendosi që të puthte Mevlan Shabën. E teksa ky i fundit po priste që ajo t’a zgjidhte edhe për takimin romantik, Livia në fakt ndryshoi emër.Brunga zgjodhi Shpat Kërleshin duk thënë se e njihte dhe pse mos të flisnin për muhabetet e vjetra. Nga ana tjetër, ai duke qeshur i tha ‘se nuk do të zhgënjehet’.

Ndërkohë tortën vendosi që t’ia hidhte Gert Koxhës, por më pas me tortë bëri edhe Shpatin pasi ishte i zhveshur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...