Dikur femra me e bukur ne botë. Shikoni se sa shume ka ndryshuar Pamela Anderson ne moshen 55 vjecare

Pamela Anderson , 55 vjeç nje nga ikonat e bukuris boterore tashme eshte shfaqur ne nje dokumetar por vitet e kane ndryshuar shume.

Ish-bomba e Baywatch u bë kohët e fundit subjekt i një mini-seriali për kasetën e saj famëkeqe , një shfaqje televizive që pretendohej se e kishte mërzitur atë.

Ajo eshte shprehur se:”Nuk kam fjetur fare natën e kaluar”, thotë Pamela në fillim të trailerit të dokumentarit qe u shfaq ne Neflix.

Dhe pse ajo eshte 55 vjec ajo ende kujdeset dhe kujdeset per trupin e saj dhe keshillon te gjitha femrat qe te mos dorezohen dhe te jene te forta. Edhe pse vitet ikin ne duhet te jemi gjithmon te bukura.

 

Pamjet nga shtëpia e “ferrit” ku mbahej e mbyllur 22-vjeçarja shqiptare, flasin fqinjët: Nuk e kemi …

Mediet greke kanë publikuar pamjet e shtëpisë ku jetonte 22-vjeçarja shqiptare, Dafina Kurti së bashku me vajzën e saj 2-vjeçare. Në këtë banesë në Alykës,...

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re të pastrim-gjelbërimit në kryeqytet. Së bashku me grupin e punës nisi pastrimin e kryeqytetit në disa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...