Te shtena me arme ne lagjen “Xhabiej” ne Shkoder, policia ….

Te shtena me arme zjarri ne lagjen Xhabiej ne Shkoder.

Disa persona kane qelluar ndaj njeri tjetrit ne nje shkembim armesh.

 

Policia ndodhet ne vendngjarje per hetimet e para. Deri me tani nuk raportohet per te plagosur.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...