Olta Gixhari po bëhet nënë për herë të dytë? Ja cfare na beri te dyshojme…

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Aktorja e njohur vazhdimisht publikon pamje nga vendet ku i kalon pushimet.

E sot ajo ka publikuar gjatë gjithë kohës vetëm ushqime, gjë që ka ngritur dyshimet mos Olta po bëhet sërish nënë?

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...