FESTE E MADHE! Luizi do t’a ‘djeg’ Shkodrën, ja paralajmërimi i tij (FOTO)

Pas koncerteve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në Angli,

Luiz Ejlli më 8 korrik do t’a mbajë një koncertë në Shkodër.

Shkodranët e mbështetën më së shumti kur ishte në Bigbrother Albania,

prandaj ai gjithmon është shprehur mirënjohës.

Luizi ka paralajmëruar një mbrëmje të pa harruar për bashkëvendasit e tij dhe më gjerë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...