Deputeti i njohur kapet ‘mat’ në parlament, ja çfarë po shihte gjatë seancës plenare

Gjatë seancës prenare, në kuvendin e Greqisë, një deputet është kapur ‘mat’ teska po luante lojëra në telefon.

Ngjarja ndodhi pasditën e djeshme ndërsa kuvendi ishte mbledhur për të diskutuar për programin e qeverisë së re.

Ndërsa seanca u shoqërua me fjalime dhe shqetësime nga shumë deputetë, kamerat kapën mat një deputet që vijonte i pashqetësuar duke luajtur një lojë në telefonin e tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...