Tmerr ne aeroplan nga kushteve të rënda atmosferike. Pilotet ulin avionin ne aeroportin e Shkupit

Pasagjerët përjetojnë “tmerrin” në aeroplanin e linjës Basel-Prishtinë, pilotët tentuan të ateronin përkundër kushteve të rënda atmosferike, më pas aeroplani devijoi fluturimin në aeroportin e Shkupit 👇😮

‍⚠️ Si pasojë, disa nga pasagjerët kërkuan ndihmë mjekësore posa zbritën
por fatmiresisht nuk ka pasur te lemnduar dhe gjendja e tyre eshte permiresuar.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...