Tmerr ne aeroplan nga kushteve të rënda atmosferike. Pilotet ulin avionin ne aeroportin e Shkupit

Pasagjerët përjetojnë “tmerrin” në aeroplanin e linjës Basel-Prishtinë, pilotët tentuan të ateronin përkundër kushteve të rënda atmosferike, më pas aeroplani devijoi fluturimin në aeroportin e Shkupit 👇😮

‍⚠️ Si pasojë, disa nga pasagjerët kërkuan ndihmë mjekësore posa zbritën
por fatmiresisht nuk ka pasur te lemnduar dhe gjendja e tyre eshte permiresuar.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...