“Ta kpus …”, Ronaldo ironizon Luizin: Bjeri paret këtu

Gazetari para dy ditesh kritikoi Luizin kur i tha se ai ia kishte premtuar 5000 euro për babanë e tij.

Para se të ndodhte kjo, Luizi kishte reaguar kundër kritikave të Ronaldos që ai ia kishte bërë gruas së tij, moderatores Kiara Tito.

Sot me një video, Ronaldo duket se nuk e ka harruar sherrin dhe ka ironizuar premtimin e Luizit.

“Bje paratë ktu”, ka shkruar ai derisa ironizon duke imituar në video.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...