Arjola Demiri po bëhet sërish nuse , shfaqet e veshur me vello të bardhë

Aktorja e njohur Arjola Demiri pra pak orësh ka postuar një video në llogarinë e saj.

Ajo shihet e veshur në fustan të bardhë.

Në pamje të parë shumë prej ndjekësve aluduan se mos aktoren po e pret një martesë.

Por jo, ajo ka bërë një set fotografik për një brend të fustaneve nusërie.

A po martohet sërish Arjola, apo veshjen me vello të bardhë po e bën veç për reklamë, këtë do ta kuptojmë se shpejti.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...