Pas martesës, Arbana është bërë edhe më e bukur, po duket si ‘kukull’ në paraqitjen e fundit

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma,

Por, duket se martesa e ka zbukuruar akoma më shumë Arbanën.

Ajo në fotografinë e fundit po duket si një bukuroshe e vërtetë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...