“K*r-Liara “, Zhaklina bën komentin e papritur, ironizon keq Kiara Titon! (Foto)

Linja e rrobabanjove të Kiara Titos, ka krijuar një rrëmujë të madhe në rrjet.

Kjo pasi aludohet se produktet e saj janë të kopjuara nga kompani të huaja.

Të shumtë kanë qenë personazhet që kanë reaguar, ku disa prej tyre as nuk kanë nguruar ta ironizojnë atë.

Pas gazetarit të njohur, Bled Mane, i cili bëri një postim në Instagram ku dukshëm ironizonte linjën e Kiarës, rradhën e ka Zhaklina Lekatari.

Opinionistja ka komentuar së fundmi në një postim me gabime gramatikore ku thuhet:

“Një k*r për këngëtarin, Butrint Imeri merr dhuratën e veçantë për 27-vjetorin e ditëlindjes”.

Duke “përfituar” nga rasti, Zhaklina nuk e kurseu ironinë për Kiarën.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...