Edi Rama festoi ditëlindjen, astrologia i parashikon të ardhmen: Ç’e pret në mesin e muajit

Kryeministri Edi Rama ka festuar sot 59 vjetorin e lindjes. Astrologia Meri Shehu në

“Good Moorning Albanians” ka bërë parashikimin e yjeve për muajin korrik, për shenjës e gaforres, që i përket kryeministrit.

Ndër të tjera ajo tha se gaforret në pushtet, do të kenë një ngërç pas datës 17.

Bill Clinton në Tiranë, kush ishin tre politikanët që munguan në ceremoni …
Ajo tha se kryeministri i përket një shenje që nuk është luftarake, pasi sipas saj gaforret duan paqe e dashuri dhe nuk janë shenja luftëtare.

“Është një ditë festive, gaforret e kanë ujë situatën, janë emocionale. Nuk janë shenja lufte. Duan paqe dhe dashuri. Mesi i muajit nuk do jetë i mirë për gaforret. Pas datës 17 do ketë një ngërç për gaforret që kanë pushtet. Edi nuk është luftëtar, ndryshe nga Albini që është luftëtarë. Albini si Dash do e ketë pak të vështirë mesin e muajit”,-tha Meri Shehu.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...